Encerrado

Projekt studencki - rynki finansowe

Witam, szukam kogoś kto mógłby zrobić za mnie projekt na przedmiot rynki finansowe, wytyczne i dokladne instrukcje posiadam w pdfie, jest to przedmiot na drugim roku studiów. Dla kogoś kto choć troche sie na tym zna na pewno będzie to pikuś, ja po prostu w nawale obowiązków nie mam czasu na wykonanie tego projektu. Zachęcam do odzewu, zawsze moge wysłać te instrukcje i dopiero potem możesz potwierdzić czy chcesz sie za to zabrać czy nie.

Konkretniej chodzi o znalezienie informacji i napisanie wlasnego projektu dotyczacego Międzynarodowych Instytucji Finansowych.

Pozdrawiam

Habilidades: Article Writing, Processamento de Dados, Processamento de dados, Ghostwriting, Busca na Web

Veja mais: projekt, jquery cms projekt, mysql php projekt management, projekt exe flash border, projekt exe flash, projekt rom, projekt php script, vba projekt, rpg maker projekt, sharepoint helpdesk projekt, vtiger projekt modul install

Acerca do Empregador:
( 1 comentário ) Wrocław, Poland

ID do Projeto: #6803778

4 freelancers estão ofertando em média zł96 para esse trabalho

KiraHerself

Obejrzałam, chętnie Ci to zrobię :)) Tylko będę musiała o kilka rzeczy jeszcze podpytać, ale to już mailem. Jak piszę to już wiesz, to się powtarzać nie będę.

zł85 PLN in 5 dias
(1 Comentário)
0.4
agencjaINOV

Nie złożono jeszcze oferty.

zł150 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
banana4maklers

Cena uzależniona od ilości tekstu, rodzaju projektu oraz czasu jaki pochłonie jego napisanie. Proszę o dokładny opis, a ja przygotuje wycenę.

zł75 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
muody1989

Przez 5 lat studiowałem finanse międzynarodowe i bankowość na Uniwersytecie Gdańskim, posiadam ponad dwuletnie doświadczenie zawodowe w finansach. Finanse są moją pasją, posiadam zdolność bardzo szybkiego pisania, p Mais

zł75 PLN in 2 dias
(0 Comentários)
0.0