Encerrado

otobus otomasyonu

Yeni kurulacak olan bir otobüs firmasına bilet satış uygulaması yapmanız istenmektedir. Programın kısıtları ve özellikleri şu şekildedir:

• Program iki bölümden oluşmaktadır, Sefer işlemleri ve Bilet satış işlemleri.

Sefer işlemleri:

• Firma başlangıç olarak sadece Kocaeli>>Ankara – Kocaeli>>İstanbul – Kocaeli>>İzmir gidiş ve dönüş seferleri düzenlemektedir. Ara duraklarda yolcu indirmemekte ve yolcu almamaktadır.

• Tüm gidiş ve dönüş seferleri eklenmesi elle programlanmaktadır. Sefer no, güzergah bilgisi, tarihi ve saati, yolcu kapasitesi, plakası, kaptanı, bilet fiyatı girilen bir otobüs, artık seferler listesine eklenmiştir.

• Sefer listesine eklenen bir otobüsün tüm koltukları numaralandırılarak, yolcu bilgileri, durum(Boş, Rezervasyon, Dolu) , fiyat, özellikleri otomatik olarak listeye eklenerek hazır hale getirilir.

Habilidades: Programação C

Veja mais: programming art, olu, haz, facebook yeni versiyon poker bot, opencart yeni mod, yeni bubbles flash game, iki, yeni cart skinleri, ara bux, magazine plazza yeni download, scroll loader yeni, yeni software casinolar, yeni oscommerce bugs

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Turkey

ID do Projeto: #6783279

6 freelancers estão ofertando em média €387 para esse trabalho

sekretin

Bir öneri henüz sağlanmadı

€388 EUR in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
ziopli

Please a.d.d Me S.k.y.p.e I.d--->zararop for more discuss https://www.freelancer.in/u/ziopli.html please hire me--- https://www.freelancer.com/u/ziopli.html

€9 EUR em 1 dia
(1 Comentário)
0.0
muallimim

Bu projeyi yapabilmek için C'ye gerek yok. Üst düzey dillerden biri ile de yapılabilir. Verilen ücret ve süre çok çok az. Profesyonel bir şey ancak düzgün bir süre ve fiyatlandırma ile olur.

€777 EUR in 67 dias
(0 Comentários)
0.0
mikroK

merhabalar projenizi visual basic üzerinde görsel olarak tasarlayacağım, portfolio kısmında yapmış olduğum pragramları inceleyebilirsiniz

€30 EUR in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
computerenginner

Merhabalar, Ben bilgisayar mühendisiyim. Ankara'da görev yapmaktayım. İyi Seviyede C,C++,C#,PHP ve SQL bilmekteyim. Daha önce bir çok programlama projesi gerçekleştirdim. Dilerseniz referans verebilirm. İstediğiniz Mais

€444 EUR in 20 dias
(0 Comentários)
0.0
Ockhius

ODTÜ Elektrik/Elelktronik ve Bilgisayar mühendisliği çift anadal son sınıf öğrencisiyim. Daha önce otobüs rezervasyon sistemini C++ da datastructure ödevi olarak yapmıştım.

€29 EUR in 5 dias
(0 Comentários)
0.0
eephd

Bir öneri henüz sağlanmadı

€655 EUR in 5 dias
(0 Comentários)
0.0