Premiado

easy guitar website

İyi günler,

Şu anda prototip geliştirme yaptığımız bir ürünün websitesini yaptırmak istiyoruz. Geliştirdiğimiz ürünün linki aşağıdadır:

Http://[url removed, login to view]

Bu akıllı gitarı USB ile internet sitesine bağlayabiliyor ve USB ile browsera bağlayabiliyorsunuz. Sitemizden video seyrederken ışıkları da senkronize bir şekilde yanacak. Uzun uğraşlardan sonra bir chrome plugini ile browser ve bilgisayarın USB portunu bağlamayı başardık ve bir videoyu da senkronize ettik. Fakat bu bizim upload ettiğimiz bir video idi (youtube değildi). Sitemizin en basit versiyonunu yaptırmak istiyoruz. Bunun için ekte bir adet sketch dosyası gönderiyorum. Gerekli olan beceriler kısaca javascript ve Youtube API dan olusuyor. Birde bizdeki plugini de biraz daha düzeltip chrome store a koymak gerekiyor.

Ekteki siteyi yaptırdıktan sonra sonuçtan memnun kalırsak ek projelerle devam edeceğiz. (ödeme sistemi entegrasyonu, database improvements, video creation page vs.)

Eğer sözünü ettiğim site sizin yetenekleriniz arasında yer alıyor ise ilk minimal versiyon için teklifinizi almak isterim.

Saygılar,

Giray Songül

Habilidades: CSS, Javascript, SQL

Veja mais: yer, linki, javascript vs, im video creation, creation de site internet, yor, upload er, ra, ise, guitar a, ek, dad, bir website, bir site, basit, ak, chrome api upload, video sketch, chrome youtube api, youtube api chrome, easy browser, usb javascript, api database creation, browsera, javascript usb

Acerca do Empregador:
( 1 comentário ) Ankara, Turkey

ID do Projeto: #5085444

1 freelancer está oferecendo em média $500 para esse trabalho

Acanguven

Hired by the Employer

$500 USD in 4 dias
(3 Comentários)
2.1