Cancelado

Gracz MMO - E-Commerce Angielski Niemiecki (praca zdalna z domu)

Limit 4000 znaków, przeczytaj pełną wersję w .txt.

Zakres obowiązków:

W tej chwili potrzebuję dodać dużą ilość produktów do sprzedaży (aukcje), więc przynajmniej pierwsze kilka miesięcy poświęcisz na to 75%+ czasu.

- bardzo podstawowa obróbka graficzna w programie GIMP + podstawy HTML

Wynagrodzenie:

Przez pierwsze 1-3 miesiące (zależy jak szybko będziesz robił powierzone zadania efektywnie i bezbłędnie), będę płacił tylko 50% ustalonego wynagrodzenia, aczkolwiek jest to otwarte do negocjacji i zależy od indywidualnych kwalifikacji.

Zaczynamy od umowy o dzieło, czyli sam musisz się zatroszczyć o emeryturę i ubezpieczenie zdrowotne (zdrowotne kosztuje ~70zł od NFZ lub ~300 prywatnie). Podane kwoty są netto, czyli ile dostajesz do ręki (podatek już zapłacony).

Proponowane miesięczne warunki na start (pierwszy rok+) po okresie próbnym, zakładają że będziesz pracować średnio 8 godzin dziennie (sam kontrolujesz ile, gdzie i kiedy będziesz pracować):

- 1500 zł netto jeśli chcesz pracować 5 dni w tygodniu (około 40h x4 = 160h miesięcznie = 9,37 zł/h)

- 1900 zł netto jeśli chcesz pracować 6 dni w tygodniu (około 48h x4 = 192h miesięcznie = 9,9 zł/h)

- 2500 zł netto jeśli chcesz pracować 7 dni w tygodniu (około 56h x4 = 224h miesięcznie = 11,16 zł/h)

4x 7 dni = 28 dni ale pamiętaj że masz przynajmniej 2 płatne dni wolne miesięcznie.

Musisz(!) Spełniać wszystkie 4 podpunkty, nie marnuj swojego i mojego czasu jeśli nie spełniasz któregoś z wymagań, chyba że jesteś najlepszym graczem na świecie lub chcesz pracować za pół ceny (i w międzyczasie poświęcisz swój wolny czas na naukę by spełnić je wszystkie):

1) Bardzo dobra znajomość Angielskiego lub Niemieckiego (szczególnie pisania i czytania gdyż w ten sposób odbywa się 95% komunikacji). Musisz umieć formułować zdania 99% poprawnie ortograficznie i gramatycznie (to się tyczy również Polskiego).

2) Jedno z poniższych (a lub b):

a) Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze (300 znaków to zupełne minimum, optymalnie 400+).

LUB:

b) Ekspert w przynajmniej jednym bardzo popularnym MMO (tysiące godzin /played czyli dogłębna znajomość gry ORAZ bycie w światowej czołówce graczy). Interesują mnie jedynie najlepsze gry do zarabiania, w tej kolejności:

- WoW

- D3

- PoE

- GW2

- Swtor

- EVE, WoT, NWN

- D2, Tibia, Metin, RS

3) Dokładność i rzetelne wykonywanie pracy: jestem perfekcjonistą więc robota na odwal ze mną nie przejdzie, wszystko powierzone zadania muszą być na 99% w każdym szczególe.

4) 99,9% stabilny internet i wystarczająco dobry komputer potrafiący odpalić wiele nowych gier jednocześnie - minimum 4-8gb RAM + 500mb GPU. W przyszłości mogę tobie taki komputer dostarczyć jako bonus lub wypożyczyć jako narzędzie pracy, ale podczas okresu próbnego musisz się sam o niego zatroszczyć (nie może on być publiczny).

Standardowe CV mnie nie interesują:

1. Szybkość pisania (słowa/znaki na minutę według 10fastfingers)

2. Znajomość języka obcego i rodzimego (ortograficzno-składniowa), resztę punktów proszę napisać po Angielsku/Niemiecku, potrzebuję minimum kilkaset znaków

3. Osiągnięcia w grach MMO (czyli czym możesz się pochwalić)

Wymień jedynie te, które grałeś najdłużej:

- ilość godzin spędzonych w grze (oszacowana)

- poziom znajomości gry (różnych jej elementów osobno)

- wszelkiego rodzaju rankingi i trudne osiągnięcia jakie udało się tobie uzyskać (jaki poziom reprezentujesz sobą w porównaniu do czołówki graczy)

4. Tygodniowa i roczna dyspozycyjność do pracy (ilość dni i godzin w których będziesz pracować tygodniowo oraz ilość wszystkich dni zupełnie wolnych, które co roku potrzebujesz)

5. Preferowane wynagrodzenie netto dla pierwszych 1-3 i 3-12+ miesięcy (umowa o dzieło)

6. Inne informacje, mogące mieć wpływ na wynik rekrutacji (np. umiejętności z "mile widzianych" lub posiadane użyteczne cechy i umiejętności)

Download .txt!

Habilidades: Digitação de Cópia, Processamento de Dados, Inglês (EUA), MMORPG

Veja mais: wow internet, typing download, data entry ki, c++ pe internet, wow mmo, mn s, html dog, download gimp, x4, uda, typing e, taj, sob, rok, Polskiego, Poe, metin, formu, e ju, copy p, copy a wp, angielski, praca zdalna, praca zdalna arkusze maturalne, 4000 html

Acerca do Empregador:
( 4 comentários ) Lodz, Poland

ID do Projeto: #6814855

1 freelancer is bidding on average zł11 for this job

negotium

Witam, wrzucam link do 10fastfingers z moim wynikiem : [url removed, login to view] Program Gimp i html mam opanowany na poziomie podstawowym, jak jest Mais

zł11 PLN / hora
(0 Comentários)
0.0