Encerrado

web sitesi düzenleme -- 2

Merhaba,

[url removed, login to view] adresli sitenin sahibiyim. uzun zamandır site ile ilgili çalışıyorum ama biraz ilerletmeye ihtiyacım var. Şöyleki: sitenin işleyiş şekli şöyle: sitede ücretli ve ücretsiz üyelikler olacak. sitede dokümanlar ve detaylı kullanım şekilleri olacak. ziyaretçiler üye olsa da olmasa da sitede gezebilecek ve dokümanların bilgilerine tanıtımlarına erişebilecek ancak indirmek istediğinde üyelik gerekecek. farklı üyelik türleri olabilecek. mesele student membership 25 doküman indirebilecekken, premium membership 100 doküman enterprise membership sınırsız doküman indirebilecek. sitede doküman indirmek yanında online elearningler de olacak. ve üyelik çeşidine göre bu derslere erişip isleyebilecekler. ancak üye olmayanlarda derslerin tanıtımına erişebilecek.

ek olarak bazı özel dokümanlar olacakki üyelikle de indirilemeyip bizzat o dokümanı satın almak gerekecek.

şu anda kullanılan teme mobil destekli dreamtheme tarafından geliştirilen the7 multipurpose tema ve aynı zamanda üzerinde woocommerce, woocommerce subscription eklentisi ve woocommerce subscription download eklentisi yüklü. bunlar kısman işimi görsede kullanışlılık beklediğim seviyede değil.

[url removed, login to view] sitesi bir nebze örnek olabilir. temel işleyiş mantığı bu site gibi olacak. tabi kullanım kolaylığı açısından facebook, linkedin, twitter ile bağlan gibi seçenekler olacak. ödeme sistemi paypal ile olacak ki şuan paypal ödeme şekli ayarlanmış durumda woocommerce ile.

ek olarak birde üyeler community bölümünde bilgi alışverişi yapabilecek. forum tarzında değilde blog ve comment tarzında sade basit bir bilgi paylaşımı sayfası yani. sitede şu an bir kaç türkçe makale var ancak sitenin dili tamamen ingilizce olacak.

yani aslında tasarımsal bri şey çok yapılmayacak olup doğru eklentilerin yüklenmesi ve ayarlarının yapılması gibi basit bir iş var ancak doğru eklentileri bilen biri lazım.

teşekkürler.

Habilidades: Design Gráfico, HTML, PHP, Design de Sites

Veja mais: web tema, web sitesi design, site online de graphic design, site online de design, site de design online, rs design web, online web design community, nda download, l bri, graphic design yap, graphic design student forum, graphic design ru, graphic design ba, ey, download twitter online, design yap, bu graphic design, blog de design web, bizzat, ba com, web design de blog, blog de web design, web sitesi, taraf, tabi

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Istanbul, Turkey

ID do Projeto: #6819252

3 freelancers estão ofertando em média $181 para esse trabalho

raiakanksha49

A proposal has not yet been provided

$206 USD in 10 dias
(25 Comentários)
5.4
nSolutionsPL

A proposal has not yet been provided

$25 USD em 1 dia
(43 Comentários)
5.3
KHIZARMASOOD

A proposal has not yet been provided

$116 USD in 10 dias
(7 Comentários)
3.0
Akhter720

A proposal has not yet been provided

$222 USD em 1 dia
(1 Comentário)
0.0