Encerrado

Potrzebuję projektów graficznych

Zlecę wykonanie grafiki do prostej gry online. Obecnie wykorzystywana grafika jest stockowa i chcielibyśmy aby nowa była ładna, ciekawa i unikalna. Do wykonania jest "re-design" całej gry, a dokładnie ekranów:

1. Splash screen, czyli ekran ładowania się gry. Prosty ekran z paskiem postępu i % + miejsce na logo sponsora (zostawić po prostu „sponsor logo”). Powinien nawiązywać do grafiki gry.

2. Ekran główny:

Ekran, który się pokaże po tym jak się gra załaduje. Na tym ekranie będzie tytuł gry (czyli 2015), miejsce na logo sponsora i przyciski:

• „Play” albo „Happy New Game”

• „More games”

Ponadto powinno być gdzieś ikonka z dźwiękiem oraz muzyczką, które będzie można wyłączyć. Jak ktoś kliknie na graj , to pojawi się ekran gry, a przed sama gra jeszcze będzie instrukcja w formie graficznej:

3. Instrukcja w formie graficznej:

• Tekst: “Place numbers from the center in containers in the corners, in such a way that the sum of any two numbers is 5 or -5 so they will disappear”

Do tego potrzebne jakieś graficzne przedstawienie tej czynności, być może trzeba będzie przedstawić to w dwóch krokach (dwie małe grafiki), ale na jednym ekranie

• Tekst na dole instrukcji: “Your goal is to clear all numbers from four containers and get 2015pts!”

• Przycisk play na dole instrukcji

4. Ekran samej gry – można teraz zobaczyć jak to wygląda. Rozkład elementów pozostanie taki sam, ale trzeba przeprojektować jak to ma lepiej wyglądać czyli tło, numery, ikonki, itp.

5. Ekran opcji który się będzie wywoływało z gry klikając na ikonkę w prawym górnym rogu.

6. Ekran tabela wyników, który będzie się wywoływało klikając na tabele wyników w opcjach

7. Ekran jak ktoś wyczyści wszystkie numery - czyli jakiś ekran z gratulacjami I przyciskiem “pochwal się na fejsie” oraz przyciskiem “resume”

8. Ekran końca gry, czyli jak ktoś skończy grę. Na nim będzie się wyświetlała informacja o punktach zdobytych oraz przycisk „replay”

Można zobaczyć jak wygląda gra oraz co trzeba dokładnie zrobić na portalu fgl, pod linkiem

[url removed, login to view]

Prosimy o konkretne oferty ponieważ zakres prac został szczegółowo przedstawiony. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu grafiki do gier. Niezbędne jest zamieszczenie linka do portfolio.

Szczegóły zlecenia oraz przykłady ekranów innych gier w załaczniku.

Habilidades: Vale Tudo, Formato &Layout, Design Gráfico, Templates, Interface do usuário / AI

Ver mais: zlecenia logo, wi online, the w games, the nim game, the game of nim, the game nim, t and b containers, projekt logo online, play nim game online, play nim game, nim sum game, nim games, nim game play, logo tekst design, logo online projekt, logo co 3 z, jakie to logo online, graphic design resume online, graphic design online resume, graphic design ma online, grafika design online, gra design, game of nim, game nim, game logo design online

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Poland

ID do Projeto: #6834493

3 freelancers are bidding on average zł525 for this job

linkedstudio

Witam. Jestem gotowa podjac sie tego zlecenia. Jsli maja panstwo jakies pytania prosze o kontakt. Pozdrawiam

zł555 PLN in 7 dias
(63 Comentários)
5.4
leonegro

Nie złożono jeszcze oferty.

zł442 PLN in 3 dias
(27 Comentários)
5.1
Lonia0

Witam serdecznie, chętnie podejmę się zlecenia. Wszelkie informacje i przykładowe projekty znajdą Pańśtwo na: [url removed, login to view] Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

zł555 PLN in 5 dias
(2 Comentários)
2.6
czenzopl

Agencja interaktywna CZENZO chętnie zrealizuje Twoje zlecenia. Działamy szybko i sprawnie. Stawiamy na PROFESJONALIZM, SKUTECZNOŚĆ i EFEKTYWNOŚĆ! Na życzenie wystawimy fakturę VAT.

zł466 PLN in 7 dias
(8 Comentários)
2.6