Encerrado

Współpraca przy tworzeniu stron www

Witam

Poszukuję chętne osoby do współpracy przy tworzeniu gry przeglądarkowej. Przykładowe gry podobnego typu:

- Battleknight

- Gladiatus

- Tanoth

Jakiś czas temu współpracowałem z dwoma osobami, lecz z braku czasu team się rozsypał. Dlatego przede wszystkim szukam osoby, które mają czas na realizację większego projektu (jeśli nie masz czasu, nie wysyłaj zgłoszenia - tak będzie lepiej dla wszystkich).

Planuje odświeżyć kod gry (głównie jest to backend) i wrzucić go do frameworka Laravel, a także zmodyfikować projekt, na co miałby wpływ nowy team. Dodatkowo potrzebna będzie oprawa graficzna.

Kim jestem i co oferuję?

- Jestem programistą back-endowym. Znam w bardzo dobrym stopniu HTML, CSS, PHP, SQL. Programuję w oparciu o framework Laravel. Więcej informacji można znaleźć na mojej stronie internetowej [url removed, login to view]

- Na tym etapie będzie to współpraca bezpłatna, ale kiedy gra zacznie przynosić zyski to oczywiście pieniążki będą dzielone na zasadach fair play. Jest to zdecydowanie dobry start dla początkujących grafików, czy programistów mających umiejętności, lecz nie posiadających dużego doświadczenia.

Kogo szukam?

Poszukuję programistów zajmujących się frontendem, którzy potrafią tworzyć dedykowaną oprawę graficzną na stronę www. Posiadają bardzo dobrą znajomość takich języków jak CSS, JS i AJAX. Mile widziana znajomość frameworka Bootstrap. Przykładowe szaty graficzne: [url removed, login to view]

Zadaniem programisty byłoby zająć się stylami css oraz dopasować gotową grafikę do strony, tak aby dostosowywała się do każdej rozdzielczości i wersji mobilnej. A także napisanie paru skryptów w js np. liczniki zakończenia walki, animacje.

Przy składaniu ofert proszę, o pobieżną wycenę pracy, abym miał wiedzę, kto byłby tańszy w perspektywie przyszłych zysków.

Z uwagi na aktywność botów które dodają zgłoszenia kompletnie nie na temat, dla odróżnienia od nich proszę na początku zgłoszenia napisać jakie stanowisko Cię interesuje.

Pozdrawiam, Ernest Błaż

Habilidades: AJAX, CSS, Design Gráfico, Javascript, Design de Sites

Ver mais: www wp pl, www .wp.pl, praca graphic, pl sql html, gra design, www read engish, 2008 www musicboxv2 com, www vreausafacsex, www marktplaats, add www mod_rewrite, www free trial download grant writing softwarecom, server www pico2000, www youjizz, www watch movies

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Poland

ID do Projeto: #10490277

3 freelancers are bidding on average zł6279 for this job

zł4670 PLN in 10 dias
(14 Comentários)
4.3
edwardryzhewski

FE [url removed, login to view], moge pomoc z tworzeniem frontendu strony. z poważaniem, Edward Ryzewski.

zł6666 PLN in 30 dias
(3 Comentários)
2.3
zubrzycki

Witam, kiedyś posiadałem mmorpga na vallheru :) front-end, back-end, design, obojetnie. zajmuje sie wszystkim. jaki budzet? czy chodzi o amazje?

zł7500 PLN in 30 dias
(0 Comentários)
0.0