Concluído

110675 Zlecę zaprojektowanie loga + drobna grafika

Witam,

Zlecę co następuje:

1) zaprojektowanie prostego logo składającego się z 2 wyrazów. Koncepcje już mam na papierze, nie potrafię tylko jej odtworzyć za pomocą programu komputerowego

2) Wykonanie grafiki (1 plik) na potrzeby strony internetowej. Grafika powinna zastąpić zarys kuli ziemskiej widocznej na www.trade-east.pl. Grafika powinna przedstawiać połowę (lmax 70%, zalezy co lepiej będzie wyglądało) kuli ziemskiej, gdzie kontynent Euro-Azjatycki jest czerwony, podczas gdy reszta kontynentów jest szara. Kula ziemska powinna znajdować się po lewej stronie grafiki i być tak obrócona tak, aby Polska była najbliżej widza. Poza tym Polska ma być połączona z innymi krajami "liniami" coś na kształt załączonego pliku z następującymi krajami: UK, Rosja, Ukraina, Kazachstan. Wymienione kraje powinny być jakoś wyróżnione na tle reszty np. konturem granic lub inaczej.

3) Zaprojektowanie guzików wyboru języka dla strony [url removed, login to view] (PL, EN, RU), tak aby graficznie pasowały do całości.

Grafikę i logo chciałbym otrzymać w 3 wersjach oraz mieć możliwość wprowadzenia 1 zmiany na życzenie w wybranej grafice.

Płatność na podstawie faktury VAT.

Pozdrawiam

Habilidades: Design 3D, Design de banner, Design Gráfico, Design de logotipo, Serviços de vídeo

Veja mais: strony dla logo design, np logo design, mie logo design, logo grafika, logo design polska, logo co 3 z, Loga design, graphic design ru, grafik design logo design, ej logo design, polska, lmax, ukraina, logo ru

Acerca do Empregador:
( 1 comentário ) Poland

ID do Projeto: #5682547

Concedido a:

tkuban

A proposal has not yet been provided

zł60 PLN em 1 dia
(7 Comentários)
2.8