Encerrado

Przygotowanie tutoriali „zrób to sam"

Zlecę wykonanie dziesięciu tutoriali rękodzielniczych, które zostaną opublikowane w serwisie internetowym w formie zdjęć wraz z dokładnymi instrukcjami wykonania poszczególnych przedmiotów. Przedmioty te należy wykonać samodzielnie i udokumentować proces ich powstawania tak, aby mogły zostać wykonane również przez inne osoby.

Lista przedmiotów do wykonania (forma dowolna, niski poziom trudności):

Naszyjnik

Bransoletka

Broszka

Kobieca torba na ramię z ozdobą (motyw kota lub kwiaty)

Prosty karmnik dla ptaków

Decoupage (1): ozdobne i pomysłowe wykorzystanie słoików - np. jako świecznik, wazon, praktyczny pojemnik na drobne przedmioty etc.

Decoupage (2): ozdobienie kartonowego pudełka

Decoupage (3): ozdobienie większego przedmiotu (np. roweru lub krzesła)

Ozdoba na ścianę

Poza-świąteczna ozdoba z lampek choinkowych

Tutoriale są przeznaczone dla osób początkujących, przedmioty muszą zatem być bardzo proste do wykonania i składać się z powszechnie dostępnych, niedrogich materiałów. Wskazany jest recycling przedmiotów domowego użytku z niewielkim udziałem tanich materiałów, możliwych do kupienia w sklepie papierniczym.

Kazdy z przedmiotów powinien zostać sfotografowany w ostatecznej formie w atrakcyjny sposób. Potrzebne jest także osobne zdjęcie pokazujące narzędzia i materiały niezbędne do wykonania przedmiotu. Liczba zdjęć pokazujących kolejne kroki wykonania przedmiotu może wahać się od 5 do maksymalnie 10 w zależności od stopnia złożoności zadania, przy czym nawet najtrudniejsze z nich musi być możliwe do wykonania dla osób niewprawionych w decoupage'u czy rękodziele.

Opis czynności w opisach kolejnych zdjęć musi być prosty, czytelny i jednoznaczny. Zdjęcia i opisy można dostarczyć w osobnych, lecz odpowiednio oznaczonych plikach.

Koszt materiałów należy uwzględnić w cenie końcowej.

Habilidades: Arte & Artesanato, Fotografia

Veja mais: sam a, waha, kota, sam heuston, setup shoutcast sam broadcaster, setup shoutcast sam broadcast, sam mitchell web, sam mitchell web programmer, shoutcast radio sam broadcaster, sam inc jalemaida, setup sam broadcaster php web, shoutcast sam, yahoo current email address ofmr sam usa 2008

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Poland

ID do Projeto: #6795777

1 freelancer está ofertando em mádia zł16 para esse projeto

ladycoc

Witam. Jestem zainteresowana ofertą, aczkolwiek mogłabym wykonać następujące zadania: naszyjnik, bransoletka, broszka, karmik dla ptaków, decoupage słoika, decoupage kartonowego pudełka, ozdoba na ścianę, i poza świąte Mais

zł16 PLN / hora
(1 Comentário)
0.8