Encerrado

Frontend Developer (stała praca - Łódź)

OBOWIĄZKI

• Budowa stron internetowych i aplikacji WWW

• Tworzenie czystego, dobrze zorganizowanego i udokumentowanego kodu

• Projektowanie baz danych zgodnie z wymaganiami strony/aplikacji

• Bieżąca obsługa graficzna klientów

WYMAGANIA

• Doświadczenie w projektowaniu na potrzeby internetu, poparte portfolio

• Doskonała znajomość HTML, CSS, JS, PHP, MySQL, systemy m.in. Wordpress wraz z Bootstrap v3 czy Prestashop

• Znajomość Adobe Photoshop, Adobe Dreamwaver

• Doświadczenie w pracy w środowisku Mac OS

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

• Sumienność, samodzielność i terminowość wykonywanej pracy

OFERUJEMY

• Praca na pełen etat w Łodzi

• Pensja zależna od doświadczenia i zakresu umiejętności

• Możliwość dostosowania godzin pracy, oraz wykonywania części pracy zdalnie

• Miłą atmosferę, ładne biuro i rewelacyjną kawę

No remote work, only Poland / Lodz.

Habilidades: CSS, Design Gráfico, HTML, PHP, Design de Sites

Ver mais: wordpress developer zdalnie, wordpress developer praca, praca wordpress developer, praca graphic, portfolio bootstrap, php developer praca, j obs, graphic design in pe, developer wordpress mac, developer bootstrap, praca wordpress, systemy, STA, projektowanie stron , prestashop developer, mac os developer, html css frontend developer, frontend developer, bootstrap photoshop, html frontend, Photoshop Bootstrap, wordpress bootstrap css, bootstrap frontend, frontend web developer, backend frontend developer

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Poland

ID do Projeto: #6816580

5 freelancers estão ofertando em média zł1996 para este trabalho

arijit81

Based on our expertise and long term experience, I can guarantee an extraordinary result in less than anticipating time. Please check our recent works once... [url removed, login to view] http:// Mais

zł2105 PLN in 10 dias
(481 Comentários)
8.0
seekdeveloper

Hello, I have read your post and understood your requirement. I have great experience in handling PHP/HTML5/CSS3/Wordpress /Magento/Joomla/Drupal/Java/[url removed, login to view] Python/Django/Javascript/MySQL/ Mais

zł2319 PLN in 20 dias
(84 Comentários)
7.8
TrygonX

Witam. Rozumiem warunki stawiane. Wartości podawane jako budżet zlecenia są zakładaną wysokością przyszłej pensji ? pozdrawiam Trygon eXtreme

zł2500 PLN in 365 dias
(11 Comentários)
3.9
thecodeblue

A proposal has not yet been provided

zł1666 PLN in 10 dias
(6 Comentários)
3.5
bluewhaleindia

Hi, We are a 1000 + employee firm. Charging $6 an hour. Can start any technology immediately. Direct access to developers via skype, G talk and hotline – 24/7 availability for all 1000+ resource. We can bet you t Mais

zł1546 PLN in 10 dias
(5 Comentários)
3.4
sourabb

I am professional web developer working on web development projects in PHP from 3 years. I am new to freelancing Website. some of the projects that i have developed are: [url removed, login to view] [url removed, login to view] Mais

zł2222 PLN in 10 dias
(1 Comentário)
0.8
ivanbolonnyi

Teraz samodzielnego uczenia HTML i CSS gotowy do rozwoju zespołu i rozwijać się jako profesjonalny wraz z innymi specjalistami, szybko uczących się, chcących okres próbny, po którym powinniśmy zdecydować dalszego zatru Mais

zł1666 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0