Encerrado

Zbuduj stronę internetową

Dzień dobry mam kupioną stronę i domene na [url removed, login to view] potrzebuje żeby ktoś mi ją skonfigurował mam wszystkie teksty i zdjęcia.

Habilidades: Design Gráfico, HTML, PHP, Design de Sites

Veja mais: como promocionar mi web free, como promocionar mi web, como promocionar mi ssite con twitter, como promocionar mi red social, como instalar mi stereo car, como hacer mi propio shopping web, como disear mi tienda online, como crear mi tienda online en java, carta mi mismo de motivacion

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Poland

ID do Projeto: #6794051

12 freelancers estão ofertando em média zł189 para esse trabalho

paliborek

Witam, Potrzebuję więcej informacji o samej stronie. W razie wątpliwości proszę odwiedzić mój profil na freelancer.com. Pozdrawiam!

zł555 PLN em 1 dia
(22 Comentários)
5.4
redimer

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ za NISKĄ CENĘ. Jestem doświadczonym webdeveloperem/grafikiem. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i opiniami klientów. Dbam o najdrobniejsze szczegóły, dla mnie liczy się każdy detal. Jest Mais

zł250 PLN in 5 dias
(11 Comentários)
3.3
Quechua

Dzień dobry, Moje portfolio jest pod adresem: [login to view URL] Zapraszam serdecznie, Przemysław Bicki

zł115 PLN in 3 dias
(2 Comentários)
2.8
czenzopl

Agencja interaktywna CZENZO chętnie zrealizuje Twoje zlecenia. Działamy szybko i sprawnie. Stawiamy na PROFESJONALIZM, SKUTECZNOŚĆ i EFEKTYWNOŚĆ! Na życzenie wystawimy fakturę VAT.

zł200 PLN in 3 dias
(5 Comentários)
2.6
dboho

Od 200 zł netto możemy wykonać konfiguracja, dodanie treści, pluginów, itd. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy. Wystawiamy FV.

zł222 PLN in 3 dias
(2 Comentários)
1.3
mathev19

Witam, jestem doświadczonym programistą PHP i MySQL. Mam doświadczenie w budowaniu dużych portali internetowych między innymi [login to view URL], [login to view URL] czy www.naszemiasto.pl. Serdecznie zapraszam do współprac Mais

zł222 PLN in 3 dias
(1 Comentário)
1.2
ivanbolonnyi

Gotowość do podjęcia pracy, jak również i jest wolny od projektów. Warunki wykonania, czas, koszt jest zawsze możliwe do omówienia.

zł90 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
agencjaINOV

Nie złożono jeszcze oferty.

zł200 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
lnxmen

Nie złożono jeszcze oferty.

zł100 PLN em 1 dia
(0 Comentários)
0.0
majki123

Dzień dobry, Proszę o kontakt w celu ustalenia dalszych szczegółów tego zlecenia. Mam kilka pytań, które chciałbym Państwu zadać. [The administrator removed this message for encouraging communication outside Free Mais

zł75 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
KmServer

Ja szybko i skutecznie zrobić wszystko. Potrzebuję więcej szczegółowych warunków odniesienia dla precyzyjnego wykonania.

zł75 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
dawid7766

Nie złożono jeszcze oferty.

zł65 PLN in 5 dias
(0 Comentários)
0.0
zloemrhd

W ciągu maksymalnie 2 dni zrobię wszystko co będzie niezbędne do poprawnego funkcjonowania strony. Mam duże doświadczenie w tym temacie. Polecam się.

zł177 PLN in 2 dias
(0 Comentários)
0.0