Encerrado

Zbuduj stronę internetową

Dzień dobry mam kupioną stronę i domene na [url removed, login to view] potrzebuje żeby ktoś mi ją skonfigurował mam wszystkie teksty i zdjęcia.

Habilidades: Design Gráfico, HTML, PHP, Design de Sites

Ver mais: como promocionar web free, como promocionar web, como promocionar red social, como instalar stereo car, como disear tienda online, carta mismo motivacion

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Poland

ID do Projeto: #6794051

12 freelancers estão ofertando em média zł189 para este trabalho

paliborek

Witam, Potrzebuję więcej informacji o samej stronie. W razie wątpliwości proszę odwiedzić mój profil na freelancer.com. Pozdrawiam!

zł555 PLN em 1 dia
(22 Comentários)
5.4
redimer

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ za NISKĄ CENĘ. Jestem doświadczonym webdeveloperem/grafikiem. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i opiniami klientów. Dbam o najdrobniejsze szczegóły, dla mnie liczy się każdy detal. Jest Mais

zł250 PLN in 5 dias
(11 Comentários)
3.3
Quechua

Dzień dobry, Moje portfolio jest pod adresem: [url removed, login to view] Zapraszam serdecznie, Przemysław Bicki

zł115 PLN in 3 dias
(2 Comentários)
2.8
czenzopl

Agencja interaktywna CZENZO chętnie zrealizuje Twoje zlecenia. Działamy szybko i sprawnie. Stawiamy na PROFESJONALIZM, SKUTECZNOŚĆ i EFEKTYWNOŚĆ! Na życzenie wystawimy fakturę VAT.

zł200 PLN in 3 dias
(5 Comentários)
2.6
dboho

Od 200 zł netto możemy wykonać konfiguracja, dodanie treści, pluginów, itd. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy. Wystawiamy FV.

zł222 PLN in 3 dias
(2 Comentários)
1.3
mathev19

Witam, jestem doświadczonym programistą PHP i MySQL. Mam doświadczenie w budowaniu dużych portali internetowych między innymi [url removed, login to view], [url removed, login to view] czy www.naszemiasto.pl. Serdecznie zapraszam do współprac Mais

zł222 PLN in 3 dias
(1 Comentário)
1.2
ivanbolonnyi

Gotowość do podjęcia pracy, jak również i jest wolny od projektów. Warunki wykonania, czas, koszt jest zawsze możliwe do omówienia.

zł90 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
agencjaINOV

Nie złożono jeszcze oferty.

zł200 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
lnxmen

Nie złożono jeszcze oferty.

zł100 PLN em 1 dia
(0 Comentários)
0.0
majki123

Dzień dobry, Proszę o kontakt w celu ustalenia dalszych szczegółów tego zlecenia. Mam kilka pytań, które chciałbym Państwu zadać. [The administrator removed this message for encouraging communication outside Free Mais

zł75 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
KmServer

Ja szybko i skutecznie zrobić wszystko. Potrzebuję więcej szczegółowych warunków odniesienia dla precyzyjnego wykonania.

zł75 PLN in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
dawid7766

Nie złożono jeszcze oferty.

zł65 PLN in 5 dias
(0 Comentários)
0.0
zloemrhd

W ciągu maksymalnie 2 dni zrobię wszystko co będzie niezbędne do poprawnego funkcjonowania strony. Mam duże doświadczenie w tym temacie. Polecam się.

zł177 PLN in 2 dias
(0 Comentários)
0.0