Encerrado

sunucu taşıma

Linode de bulunan ubuntu sunucumun imajını alarak lokalde sanal makine olarak çalıştırmak istiyorum. Sunucuya ssh ile bağlantı yapılabiliyor. Yedek alınarak sanal makine kurulumu yapılacak.

I want to take the image of my ubuntu server in Linode and run it locally as a virtual machine. The server can be connected via ssh. Virtual machine setup will be done by backup.

Habilidades: Administrador do Sistema, PHP, Ubuntu, Apache, Linux

Veja mais: eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, freelance nasıl çalışılır, freelance serbest çalışma, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, freelance çalışma fırsatları, freelance çalışma ilanları, freelance çalışma koşulları, freelance çalışma siteleri, freelance çalışma şartları, freelance çalışılan siteler, freelance çalışın, freelancer com nasıl çalışılır, freelancer com nasıl çalışır, freelancer nasıl çalışır, freelancer çalışma nedir, freelancer çalışma yöntemleri, serbest çalışma freelance, serbest çalışma siteleri, taşınma süreçleri ve ayırma süreci ilkeleri

Acerca do Empregador:
( 0 comentários ) Erzurum, Turkey

ID do Projeto: #21149319

5 freelancers estão ofertando em média $154 para esse trabalho

Kuvvat

Merhaba sunucuyu locale tasimaniza yardimci olabilirim. Teşekkür ederim........................................

$222 USD in 3 dias
(47 Comentários)
4.9
NitinSheoran

Hello, I'll help you in your task. Please inbox me for further communication. Thank you.......................

$200 USD em 1 dia
(37 Comentários)
4.5
$266 USD in 3 dias
(5 Comentários)
3.3
tilyaproject

merhabalar, sunucunuzda web panel olarak ne kullanıyorsunuz? lisanslı bir panel ise local'de çalışmayacaktır. bununla ilgili de bir çözüm önerebilirim, bunun dışında taşıma işlemlerini yapabilirim. Detaylı olarak chat Mais

$50 USD in 3 dias
(0 Comentários)
0.0
systemub

2008 den bugune cesitli dagitimlarla [login to view URL] raspberry uzerine cesitli yazilimsal projeler [login to view URL] islemide gerceklestirecegime inaniyorum.

$30 USD in 7 dias
(0 Comentários)
0.0