Concluído

wordpress web devolopment

türker merhaba,

Benim bir wordpress altyapılı lifestyle bir siteye ihtiyacım var. Kurumsal bir proje olmadığı ve sadece iki arkadaşın işi olduğu için kısıtlı bir bütçeye sahibiz. İstediğimiz tasarım kutu kutu olan (sanırım grid diye geçiyor) bir site. Yalın ama eğlenceli bir tasarımı olsun istiyoruz. Referans site örneği vermem gerekirse şayet;

[url removed, login to view]

[url removed, login to view]

Bir de kategori kısmında kategorilerin yanına arkadaşımın çizdiği minik ikonları koymak istiyoruz siteye biraz eğlenceli bir görünüm katabilmek adına.

Benim sormak istediğim böyle bir site sıfırdan yapılırsa bize ne kadar fiyat biçersin? Ya da daha uygun olması adına satın alınmış bir wordpress temasının üzerinde bunu istediğimiz şekle sokacak bir modifikasyon mümkün olur mu? Ve olursa bu ne kadar tutar?

Biliyorum normalde benim teklif vermem gerekiyor ama açıkçası senden alacağım fikre gore rotayı belirlemek isterim. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. :)

Kolay gelsin. :)

Habilidades: WordPress

Ver mais: www bize com, wordpress ne kadar fiyat, wordpress l, web proje, proje kurumsal, bize com, wordpress web, sm m, rsa, proje, kutu, c# proje, c proje, bir site, benim, gore, web tasar, Merhaba, web grid, wordpress mu site, skin web wordpress, grid wordpress, iki, thesis web wordpress designer, show xml web wordpress

Acerca do Empregador:
( 1 comentário ) İstanbul, Turkey

ID do Projeto: #6777667

Premiar a:

trkr

Hired by the Employer

$150 USD em 4 dias
(11 Avaliações)
5.9