Zaprojektuj logo firmy za darmo jobs

Filtro

Minhas pesquisas recentes
Filtrar por:
Orçamento
para
para
para
Habilidades
Idiomas
  Estado do Trabalho
  10,830 zaprojektuj logo firmy za darmo trabalhos encontrados, preços em USD

  Dysponuję poprzednim logo (format .ai) i jpeg i chciałabym, aby przy użyciu tej samej czcionki stworzono nowe logo naszej firmy - logo skrócone złożone z trzech liter i napis (nazwa) będący rozwinięciem tego skrótu.

  $22 (Avg Bid)
  $22 M\u00e9dia
  22 ofertas
  Projekt stopki emaila - GMAIL 3 dias left
  VERIFICADO

  Zlecę wykonanie stopki do emaili wysyłanych z programu [login to view URL] Stopka ma zwierać: - logo firmy - zdjęcie pracownika z podpisem i numerem telefonu - dane kontaktowe firmy - konta bankowe - itp. Stopka ma być w postaci tekstowo graficznej - nie amo zdjęcie.

  $24 (Avg Bid)
  $24 M\u00e9dia
  11 ofertas

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Blog Blog osobisty ogólny zarys jest szukam kogoś kto pomoże mi to wcielić w życie

  $353 (Avg Bid)
  $353 M\u00e9dia
  9 ofertas
  Trophy icon Stwórz znak graficzny firmy 2 dias left

  I need a logotype project for Blog about personal development [login to view URL] Everything is there, and there are materials that give you full information about what I need. I am interested in simplicity. Colors: White, black, orange (but if someone uses other - that's also, I take into account). On the website [login to view URL] you can change the language to English on the right trans...

  $25 (Avg Bid)
  $25 M\u00e9dia
  9 inscrições

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Inne lub nie jestem pewny Website based on hyip manager goldcoders script.

  $473 (Avg Bid)
  $473 M\u00e9dia
  21 ofertas

  Poszukuję osoby/firmy, która podejmie się zaprojektowania 2 makiet 3D w programie Rhino 3D. Szczegóły w załączniku. Zlecenie pilne. Justyna M.

  $1076 (Avg Bid)
  $1076 M\u00e9dia
  4 ofertas

  Trebam specijalista sa naprednim znanjem DFP/AdEx/Adsense servisa koji će mi svojim instrukcijama pomoći u optimizaciji i povečanju prihoda.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr M\u00e9dia
  5 ofertas
  Projekt Kreatywny Encerrado left

  Zaprojektuj logo

  $101 (Avg Bid)
  $101 M\u00e9dia
  46 ofertas
  Projekt Kreatywny Encerrado left

  Zaprojektuj logo Hello I want to have a logo designed with a radioactive symbol

  $61 (Avg Bid)
  $61 M\u00e9dia
  21 ofertas

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Inne lub nie jestem pewny Jesteśmy kilku osobowym zespołem , który jest w trakcie uruchomienia nowego, dotychczas niespotykanego , portalu aukcyjnego o ogromnym potencjale . Tworzymy zespół składający się z osób nie bojących się wyzwań . Do naszego zespołu przyjmiemy informatyków, programist&oac...

  $1197 (Avg Bid)
  $1197 M\u00e9dia
  8 ofertas

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Strona internetowa małej firmy Fotografia. Podział portfolio na dziedziny fotografii (noworodki/rodzina i dziecko/kobiece i ciążowe) i zakladka z ofertą i zakladka z opisem sesji.

  $184 (Avg Bid)
  $184 M\u00e9dia
  13 ofertas

  [login to view URL] (pogledaj fajl) [login to view URL] bira boju i dimenziju leksana (sto dovodi do generisanja slike) [login to view URL] bira debljinu i proizvo...debljina,proizvodjac u bazi pronalazi proizvod ,i [login to view URL] osnovu dimenzija obracunava kvadraturu i mnozi sa cenom) [login to view URL] ( pregled porucenih proizvoda ,upisivanje podataka za isporuku) [login to vi...

  $272 (Avg Bid)
  $272 M\u00e9dia
  8 ofertas

  Uzupełnij arkusz kalkulacyjny danymi Stworzenie wg szablonu bazy danych adresowych zawierających nazwę firmy, adres, numer telefonu, etc. Formatowanie numerów telefonu, łączenie w jednej komórce danych z kilku komórek (np kod pocztowy, miasto, ulica), zaznaczenie duplikatów komórek, etc.

  $97 (Avg Bid)
  $97 M\u00e9dia
  11 ofertas
  Zaprojektowanie Logo Encerrado left

  Poszukujemy grafika do zaprojektowania Logo dla jednego z projektów naszej Firmy.

  $92 (Avg Bid)
  $92 M\u00e9dia
  52 ofertas
  Trophy icon Zaprojektuj logo Encerrado left

  ...upgrade of attached logo for our company named: MTM Express Heating & Cooling About company: We provide an array of services and products for residential and commercial customers to satisfy all your heating, cooling, refrigeration, and appliance repair needs. Our ideal logo is: - simmilar to the attached logo - horizontal logo, not vertical (https://static1

  $25 (Avg Bid)
  Garantido
  $25 M\u00e9dia
  46 inscrições

  Witam , potrzebuje osoby ,ktróra zaprojektuje mi taka sama strone jak mu podam..

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr M\u00e9dia
  12 ofertas
  Projekt Kreatywny Encerrado left

  Zaprojektuj logo Potrzebuję projekt logo produktu i projekt opakowania.

  $35 (Avg Bid)
  $35 M\u00e9dia
  36 ofertas

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Blog Potrzebuję strony na potrzeby prezentacji mnie jako trenera biznesu i coacha połączoną z platformą blogową i podcastową. Może być na wordpressie. Ważna jest dla mnie estetyka strony.

  $198 (Avg Bid)
  $198 M\u00e9dia
  21 ofertas

  Większa część projektu jest typowa, odstępstwem jest asymetryczny dół - bluzka z jednej strony musi się zró...chciałbym dokonać wyboru, zakupić i dostarczyć materiał. Plusem byłaby możliwość ukończenia szycia w piątek lub sobotę. W chwili obecnej przygotowuję się do otwarcia własnej firmy, dlatego możliwe, że zleceń będzie więcej.

  $8 - $24
  Local
  $8 - $24
  0 ofertas

  Potrzebuję strony internetowej dla firmy zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami. Mamy już swoją wstępną wizję, jak strona ma wyglądać, ale szukamy kogoś kto nam w tym pomoże.

  $260 (Avg Bid)
  $260 M\u00e9dia
  24 ofertas